Ремонт ваг

Ремонт і обслуговування ваг відбувається в сервісному центрі нашого підприємства, а також сервісних центрах наших дилерів, розташованих майже в усіх регіонах України. Центри обслуговування обладнані повним комплексом необхідного сучасного устаткування, що дозволяє якісно і швидко усунути виникаючі відхилення від норм, неполадки.ремонт ваг1

Весь комплекс робіт по ремонту ваг здійснюють фахівці з багатолітнім досвідом, які постійно проходять навчання і підвищення кваліфікації.

Сервісними центрами усуваються неполадки будь-якої складності. Ремонт ваг може супроводжуватсь заміною або відновленням будь-яких комплектуючих або запасних частин, навіть базових.

Сервісні інженери не лише проведуть якісний ремонт ваг в найкоротші терміни, але і нададуть гарантії на виконані ремонтні роботи, дадуть ряд супутніх рекомендацій відносно тривалішого експлуатаційного терміну вагового обладнання.

Дізнатись про місцезнаходження і контактну інформацію найближчих сервісних центрів у Вашому місті Ви можете, подзвонивши в наш офіс або проглянувши на сторінці Сервісні центри.