Про нас

 

Про компанію

HQТОВ НВП «Промприлад» засноване у 1997 році у місті Вінниця. Це виробничо-технічне підприємство, що динамічно розвивається, яке, завдяки високій якості виробленої продукції, користується повагою не тільки серед своїх споживачів, а й конкурентів.

Ідея створення підприємства належить групі інженерів-конструкторів радіоапаратури, які, маючи високий науково-дослідний потенціал, належний досвід та бажання праці, розпочали спільну роботу з виготовлення електронних вимірювальних приладів. Спочатку це були поодинокі зразки, проте незабаром виробництво набуло серійного характеру.

На сьогоднішній день структура НВП «Промприлад» складається з кількох взаємопов'язаних між собою підрозділів, що забезпечують бездоганну якість продукції, безперебійність, швидкі темпи та великі обсяги виробництва:

  • Конструкторський
  • Механічний
  • Збиральний цех
  • Ділянка випробувань з електробезпеки
  • Ділянка метрологічних випробувань
  • Сервісний центр
  • Торговий відділ

ТОВ НВП «Промприлад» має широкі виробничі можливості та потужності, достатню площу цехів та відділів, що в сукупності дозволяє випускати великі обсяги виробів та їхню номенклатуру. 

Наше підприємство має у своєму арсеналі деякі сильні інструменти, переваги, які дозволили зайняти свою високу нішу серед виробників вагового обладнання України:

  • Потужна виробнича база, прикрашена найсучаснішим високотехнологічним обладнанням.
  • Безцінні конструкторські та технічні розробки, високоякісні комплектуючі та електроніка.
  • Власна модельна низка електронних ваг, що відповідають вимогам державних стандартів України.
misc

У штаті підприємства працюють висококваліфіковані фахівці, більшість із яких мають вищу технічну освіту. Персонал постійно проходить навчання та підвищення кваліфікації.

Електронні ваги виробництва «Промприлад» користуються стабільним попитом, повагою, довірою та визнанням тисяч клієнтів-підприємств України.

«Промприлад» не зупиняється на досягнутому, безперервно працює над удосконаленням та розширенням номенклатурного ряду продукції, а у найближчих планах підприємства – освоєння перспективного напряму виробництва – високоточних вимірювальних приладів.

Для комфорту наших клієнтів та безперебійної роботи підприємств передбачено послуги сервісного обслуговування. Сервісні центри нашої компанії знаходяться майже у всіх областях України.

ТОВ НВП «Промприлад»  – Ваш надійний партнер з постачання вагового обладнання.

Наші документи
Торгова марка
Торгова марка (подовження)
Свідоцтво платника ПДВ