Гарантія на ваги

ТОВ НВП «Промприлад» виробляє ваговимірювальне обладнання високої якості, що відповідає європейським нормам, тому гарантія на ваги, що надається нами, є очевидним показником впевненості у продукції, що випускається нами. Продукція виготовляється з кращих комплектуючих від провідних виробників зі світовими іменами. Весь процес виробництва проходить суворий поетапний контроль, починаючи з прийому матеріалів і комплектуючих, і закінчуючи власне випуском. Кожна без виключення одиниця продукції по закінченню свого виробничого процесу підлягає спеціальним лабораторним випробуванням, лише після успішного проходження яких надходить у продаж.Гарантія на ваги

Вся продукція виробництва ТОВ НВП "Промприлад" відповідає державним стандартам і виготовляється в суворій відповідності з прийнятими технологічними умовами.

Гарантія на ваги всіх моделей нашого виробництва складає 12 місяців.

«Промприлад» безкоштовно ремонтує ваги, якщо на протязі гарантійного терміну споживачем буде виявлена невідповідність ваг технічним вимогам.

Гарантія включає виконання ремонтних робіт і заміну дефектних частин.

Транспортування ваг в гарантійну майстерню і назад здійснюється силами та за рахунок споживача.
Гарантія на ваги припиняє діяти у випадках, передбачених у відповідному розділі паспорту на ваги та прописаних в гарантійному талоні.
По закінченню гарантійного терміну надаються послуги з післягарантійного обслуговування.

Детальнішу інформацію про гарантію та її умови Ви можете отримати у наших фахівців.

Наша мета — бути корисними