Доставка та оплата

Зверніть увагу: на період воєнного стану в Україні, вартість продукції може щоденно змінюватись без попередження. Це пов'язано із нестабільністю вартості комплектуючих (в зв'язку з динамікою курсів валют) та каналів їх поставки. Просимо поставитися з розумінням.

Доставка

достДля зручності наших покупців ми пропонуємо відправку придбаних у нас ваг в будь-яку точку України - через вибрану Вами транспортну компанію, яка є у Вашому місті.

Безкоштовно доставку ваг (товару) здійснюємо через службу транспортної компанії "САТ"  - до складу транспортної компанії. Винятки:

  • при оплаті накладеним платежем;
  • якщо розмір перебільшує 1900 мм;

Зазвичай доставка займає 1-3 дні. Точну дату доставки товару вам повідомить наш менеджер при оформленні замовлення. 
Можлива адресна доставка замовлення.
 

Оплата замовлення

Готівкою
Можлива оплата товару готівкою. Оплата здійснюється виключно у національній валюті. На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.


Накладеним платежем
Оплата здійснюється після перевірки складу посилки на відповідність замовлення і товарному чеку виключно в національній валюті. Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні компанії перевізника або у кур'єра і оплаті ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Вашому замовленню, а також погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товару, його комплектацією і не маєте претензій до нашого підприємства і компанії перевізника. 

Якщо вартість доставки товару більше ніж 300 грн, то Замовник попередньо сплачує вартість доставки (в одну сторону).

 

Безготівкова
Після оформлення замовлення наш менеджер факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається.


Оплата картою на сайті
Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Відвантаження товару можливе тільки після підтвердження платежу.

Цей варіант оплати неможливий, якщо обрані опції "на замовлення", при яких сума до сплати стає договірною.

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «Оплата картою на сайті», якщо такий варіант доступний.
Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.
Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт.