Обслуговування ваг

ТОВ НВП «Промприлад» не тільки продає вагове обладнання, але й здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування ваг. Обслуговування ваг електронних у сервісних центрах включає комплекс робіт з ремонту та перевірки раніше придбаного у нас обладнання. обслуговування ваг

Сервісні центри з обслуговування ваг науково-виробничого підприємства «Промприлад» розташовані майже у всіх областях України, тому кожен наш клієнт може швидко та без зайвого клопоту здійснити перевірку та усунути неполадки свого вагового обладнання.

У штаті нашого підприємства працюють висококваліфіковані фахівці з багаторічного досвіду роботи, справжні майстри своєї справи. Наші сервісні інженери проведуть ретельний огляд та перевірку вагового обладнання, у короткі та своєчасні терміни високоякісно виготовлять навіть найскладніші ремонтні роботи, дадуть консультацію та корисні поради щодо подальшого використання. 

Регулярне обслуговування ваг (перевірка, планове технічне обслуговування, профілактичний ремонт) запобіжить збоям у виробничих і торгівельних операціях на підприємстві, а також заощадить Ваш дорогоцінний час і кошти.